Her marka beyaz eşya ve kombiye servis hizmeti verilir.

Tesisat

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Antalya Kombi Servisi Kombi tamir servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Antalya Geneli Teknik Servis Kombi Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.242.318 1100

05383148107

admin@antalyabolgemerkezservisi.com

antalyabolgemerkezservisi.com

Muratpaşa Antalya

Antalya Vestel Klima ServisiVestel Antalya Klima Servisi

Antalya Vestel Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Vestel klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Antalya’nın en köklü Vestel servislerinden birisi olan Antalya Vestel Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Antalya ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Antalya’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Vestel markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Vestel klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Antalya Vestel klima servisi olarak, Vestel klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Vestel klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Antalya Vestel Klima Servisi olarak biz firma olarak Vestel marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Antalya Vestel klima servis merkezi olarak, aldığınız Vestel marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Vestel Klima Servisi , Yüzüncüyıl Vestel Klima Servisi , Yeşildere Vestel Klima Servisi , Çukurambar Vestel Klima Servisi, Aydınlık Vestel Klima Servisi, Balbey Vestel Klima Servisi, Keçiören Vestel Klima Servisi, Soğuksu Vestel Klima Servisi, Doğugarajı Vestel Klima Servisi, Kepez Vestel Klima Servisi, Gölbaşı Vestel Klima Servisi, Arapsuyu Vestel Klima Servisi, Mollayusuf Vestel Klima Servisi ,

Üçgen Vestel Klima Servisi, Çayyolu Vestel Klima Servisi, Deniz Vestel Klima Servisi, Güvenlik Vestel Klima Servisi, Bahçelievler Vestel Klima Servisi, Altınkum Vestel Klima Servisi, Pınarbaşı Vestel Klima Servisi, Muratpaşa Vestel Klima Servisi, Siteler Vestel Klima Servisi, Altındağ Vestel Klima Servisi, Kuşkavağı Vestel Klima Servisi, Kızıltoprak Vestel Klima Servisi, Etiler Vestel Klima Servisi,

Şaranpol Vestel Klima Servisi, Konyaaltı Vestel Klima Servisi, Söğütözü Vestel Klima Servisi, Toros , Kayaş Vestel Klima Servisi, Karapürçek Vestel Klima Servisi, Hurma Vestel Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vestel Klima Servisi, Kırkkonaklar Vestel Klima Servisi, Hasköy Vestel Klima Servisi, Gazi Mahallesi Vestel Klima Servisi

  • Antalya Vestel Klima Servisi
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Vestel klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Vestel klima ünitelerinizin bakımlarını Antalya Vestel Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.