Her marka beyaz eşya ve kombiye servis hizmeti verilir.

Tesisat

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Antalya Kombi Servisi Kombi tamir servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Antalya Geneli Teknik Servis Kombi Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.242.318 1100

05383148107

admin@antalyabolgemerkezservisi.com

antalyabolgemerkezservisi.com

Muratpaşa Antalya

Antalya Demirdöküm Klima ServisiDemirdöküm Antalya Klima Servisi

Antalya Demirdöküm Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Demirdöküm klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Antalya’nın en köklü Demirdöküm servislerinden birisi olan Antalya Demirdöküm Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Antalya ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Demirdöküm markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Demirdöküm klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Antalya Demirdöküm klima servisi olarak, Demirdöküm klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Demirdöküm klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Antalya Demirdöküm Klima Servisi olarak biz firma olarak Demirdöküm marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Antalya Demirdöküm klima servis merkezi olarak, aldığınız Demirdöküm marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bayındır Demirdöküm Klima Servisi , Yüzüncüyıl Demirdöküm Klima Servisi , Yeşildere Demirdöküm Klima Servisi , Topçular Demirdöküm Klima Servisi, Aydınlık Demirdöküm Klima Servisi, Balbey Demirdöküm Klima Servisi, Akkuyu Demirdöküm Klima Servisi, Soğuksu Demirdöküm Klima Servisi, Eryaman Demirdöküm Klima Servisi, Kepez Demirdöküm Klima Servisi, Yenigün Demirdöküm Klima Servisi, Arapsuyu Demirdöküm Klima Servisi, Mollayusuf Demirdöküm Klima Servisi ,

Üçgen Demirdöküm Klima Servisi, Güllük Demirdöküm Klima Servisi, Deniz Demirdöküm Klima Servisi, Güvenlik Demirdöküm Klima Servisi, Dutlubağçe Demirdöküm Klima Servisi, Altınkum Demirdöküm Klima Servisi, Pınarbaşı Demirdöküm Klima Servisi, Muratpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Siteler Demirdöküm Klima Servisi, Altındağ Demirdöküm Klima Servisi, Kuşkavağı Demirdöküm Klima Servisi, Kızıltoprak Demirdöküm Klima Servisi, Etiler Demirdöküm Klima Servisi,

Şaranpol Demirdöküm Klima Servisi, Konyaaltı Demirdöküm Klima Servisi, Söğütözü Demirdöküm Klima Servisi, Toros , Kayaş Demirdöküm Klima Servisi, Lara Demirdöküm Klima Servisi, Ostim Demirdöküm Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Kırkkonaklar Demirdöküm Klima Servisi, Meydan Demirdöküm Klima Servisi, Gazi Mahallesi Demirdöküm Klima Servisi

  • Antalya Demirdöküm Klima Servisi
  • Demirdöküm Klima Bakımı
  • Demirdöküm Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Demirdöküm klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Demirdöküm klima ünitelerinizin bakımlarını Antalya Demirdöküm Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.