Her marka beyaz eşya ve kombiye servis hizmeti verilir.

Tesisat

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Antalya Kombi Servisi Kombi tamir servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Antalya Geneli Teknik Servis Kombi Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.242.318 1100

05383148107

admin@antalyabolgemerkezservisi.com

antalyabolgemerkezservisi.com

Muratpaşa Antalya

Antalya Baymak Klima ServisiBaymak Antalya Klima Servisi

Antalya Baymak Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Baymak klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Antalya’nın en köklü Baymak servislerinden birisi olan Antalya Baymak Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Antalya ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Baymak markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Baymak klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Antalya Baymak klima servisi olarak, Baymak klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Baymak klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Antalya Baymak Klima Servisi olarak biz firma olarak Baymak marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Antalya Baymak klima servis merkezi olarak, aldığınız Baymak marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bayındır Baymak Klima Servisi , Yüzüncüyıl Baymak Klima Servisi , Yeşildere Baymak Klima Servisi , Topçular Baymak Klima Servisi, Aydınlık Baymak Klima Servisi, Balbey Baymak Klima Servisi, Akkuyu Baymak Klima Servisi, Soğuksu Baymak Klima Servisi, Eryaman Baymak Klima Servisi, Kepez Baymak Klima Servisi, Yenigün Baymak Klima Servisi, Arapsuyu Baymak Klima Servisi, Mollayusuf Baymak Klima Servisi ,

Üçgen Baymak Klima Servisi, Güllük Baymak Klima Servisi, Deniz Seg Klima Servisi, Güvenlik Baymak Klima Servisi, Dutlubağçe Baymak Klima Servisi, Altınkum Baymak Klima Servisi, Pınarbaşı Baymak Klima Servisi, Muratpaşa Baymak Klima Servisi, Siteler Baymak Klima Servisi, Altındağ Baymak Klima Servisi, Kuşkavağı Seg Klima Servisi, Kızıltoprak Baymak Klima Servisi, Etiler Baymak Klima Servisi,

Şaranpol Baymak Klima Servisi, Konyaaltı Baymak Klima Servisi, Söğütözü Baymak Klima Servisi, Toros , Kayaş Baymak Klima Servisi, Lara Baymak Klima Servisi, Ostim Baymak Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Baymak Klima Servisi, Kırkkonaklar Baymak Klima Servisi, Meydan Baymak Klima Servisi, Gazi Mahallesi Baymak Klima Servisi

  • Antalya Baymak Klima Servisi
  • Baymak Klima Bakımı
  • Baymak Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Baymak klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Baymak klima ünitelerinizin bakımlarını Antalya Baymak Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.