Her marka beyaz eşya ve kombiye servis hizmeti verilir.

Tesisat

1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı Antalya Kombi Servisi Kombi tamir servisi, kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS Antalya Geneli Teknik Servis Kombi Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

İletişim İletişim
İletişim Bilgileri

0.242.318 1100

05383148107

admin@antalyabolgemerkezservisi.com

antalyabolgemerkezservisi.com

Muratpaşa Antalya

Antalya Arçelik Klima ServisiArçelik Antalya Klima Servisi

Antalya Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Antalya’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Antalya Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Antalya ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Antalya Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Antalya Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Antalya Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bayındır Arçelik Klima Servisi , Yüzüncüyıl Arçelik Klima Servisi , Yeşildere Arçelik Klima Servisi , Topçular Arçelik Klima Servisi, Aydınlık Arçelik Klima Servisi, Balbey Arçelik Klima Servisi, Akkuyu Arçelik Klima Servisi, Soğuksu Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, Kepez Arçelik Klima Servisi, Yenigün Arçelik Klima Servisi, Arapsuyu Arçelik Klima Servisi, Mollayusuf Arçelik Klima Servisi ,

Üçgen Arçelik Klima Servisi, Güllük Arçelik Klima Servisi, Deniz Arçelik Klima Servisi, Güvenlik Arçelik Klima Servisi, Dutlubağçe Arçelik Klima Servisi, Altınkum Arçelik Klima Servisi, Pınarbaşı Arçelik Klima Servisi, Muratpaşa Arçelik Klima Servisi, Siteler Arçelik Klima Servisi, Altındağ Arçelik Klima Servisi, Kuşkavağı Arçelik Klima Servisi, Kızıltoprak Arçelik Klima Servisi, Etiler Arçelik Klima Servisi,

Şaranpol Arçelik Klima Servisi, Konyaaltı Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Toros , Kayaş Arçelik Klima Servisi, Lara Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Meydan Arçelik Klima Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Klima Servisi

  • Antalya Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Antalya Arçelik Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.